Nauja Reduced price! 1PCS 2F-0.3*0.6*4*50, 0.3 mm Mikro Grūdų Volframo Karbido Aikštėje Pabaiga Malūnas 2 fleitos HRC55 CNC Milling Cutters Kelvedžio Bitai Padidinti

1PCS 2F-0.3*0.6*4*50, 0.3 mm Mikro Grūdų Volframo Karbido Aikštėje Pabaiga Malūnas 2 fleitos HRC55 CNC Milling Cutters Kelvedžio Bitai

€5.80

-29 %

€8.17

Nauja prekė

Skersmuo 0,3 mm
Kilmės KN(Kilmės)
Bendras Ilgis 50
Danga Kita
Prekės Pavadinimas KAVTECNC ĮRANKIAI
Medžiaga Karbidas
Tipas Pabaiga Malūnas
Modelio Numeris 2F-0.3*0.6*4*50
Laipsnis R0.1

Hello my dear friend, visus šiuos dydis yra matuojamas ranka, prašau, kokios vyrauja!

Tipas: 2F-0.3*4*0.6*50

Pjovimo skersmuo(D1): 0.3 mm

Blauzdos skersmuo(D2): 4mm

OAL(L): 50mm

Pjovimo L(L1): 0,6 mm

Medžiaga: kieto karbido

Pirkėjai turi skaityti :1 Kaip produktų asortimentą srauto tūris, kartais iš sandėlio , todėl, prieš priimant sprendimą pirkti šią kūdikis , prašome susisiekti su savininku norėdami pamatyti, jei ten yra sandėlyje.Bendra padėtis nėra sandėlyje, jeigu neveikia, aš nedelsdamas pranešti apie prekes, galite pasirinkti grąžinti pinigus ar kitas prekes , bet taip pat užduoti aiškiai geriau, buvo nemokamai atidėti jūsų pagalbos.

Džiaugiasi, jums pasiūlymą prielaida abejonės, mums susitarti, suprasti ir pats produktas ar kitais klausimais .Sukėlė nereikalingų rūpesčių .

3 .Mūsų visi produktai yra remiama TenPay , sub - sub - kokybės viena kaina , kainą, galutinę kainą , pirkti atskirus elementus nepriimkite išpardavimas !

Pirkėjų dėmesio :Prieš pirkėjai nufotografuotas prekes , prašome apsvarstyti galimybę kruopščiai , gerbiant vieni kitų darbo rezultatais ir išvengti fotografuotas ne pirkti !

4 : visos mokėjimo ir pristatymo, mes operatyviai išsiųsti gavusi jūsų pinigus !

5 : Prašome fotografuotas po prekę , ir imtis iniciatyvos, susisiekite su manimi kuo greičiau pinigus !

Prašymus pirkėjas gavo prekes, yra ne problema priėmimo prekes pagal aplinkybes , kuo greičiau patvirtinti, kad gavo per 1-2 dienas , jeigu yra problemų, laikas jums nedelsiant informuoti Hao gydymas, negavo prekių 1-2 dienas patvirtinti, nei susisiekti su savininku .Pirkėjas gavo prekes bus laikomas kvalifikaciją .Jis turėjo tada paprašė, kad pardavėja iš pradžių sakė, atsarginės dalys, arba prekes , parduotuvė neatsako !Prašome pirkėjų žino !

7 Mūsų visus produktus, kol jie yra išleisti yra testuojama , visiškai užtikrinti prekių vientisumas.Pirkėjų gauti prekes tai turėtų būti vertinama priekyje krovinių laivybos kompanijos darbuotojas , jei yra žala , tegul darbuotojai išduotas "sugadintų prekių įrodymas" , ir tada grąžinti prekes laivybos kompanija , aš parduotuvėje pakeitimo.Jei jums pasirašyti už sugadintas prekes nuo pagrindo pakeitimo , grąžinimo, restoranas nėra daugkartinio naudojimo.Ačiū ! ! !

8 rekomenduojama "TenPay" Mokėjimo , jūs galite tiesiogiai leisti pinigus į mano sąskaitą aukščiau , susisiekite su manimi, prieš mokėjimą , aš laivas per 24 valandas .

Po pirkimo :

Jei jums jaustis patenkintas mūsų paslauga , prašau, duokite man pagirti ^ ^ , kur, jei yra nepatenkinti , prašome informuoti savininkas, siekiant suteikti jums laiku , nepasiduokite komentarus arba prastos neturi jokio sąlyčio atveju vertinimo, o daro savo problemą, ir negalima išspręsti, ir aš duosiu jums savininko derėtis dėl patenkinamo atsakymo .

Žymos: kuprinė vaiko mokykla, paprastai, 12x3 magnetas, miniatiūriniai skriemulys, liemenėlė ir juosmenėlės saugojimas, daruma, kiaušinių valdytojas, šaunuoliai, katė havajų marškinėliai, 35000rpm.

Parašyti atsiliepimą

1PCS 2F-0.3*0.6*4*50, 0.3 mm Mikro Grūdų Volframo Karbido Aikštėje Pabaiga Malūnas 2 fleitos HRC55 CNC Milling Cutters Kelvedžio Bitai

1PCS 2F-0.3*0.6*4*50, 0.3 mm Mikro Grūdų Volframo Karbido Aikštėje Pabaiga Malūnas 2 fleitos HRC55 CNC Milling Cutters Kelvedžio Bitai

Hello my dear friend, visus šiuos dydis yra matuojamas ranka, prašau, kokios vyrauja! Tipas: 2F-0.3*4*0.6*50 Pjovimo skersmuo(D1): 0.3 mm Blauzdos skersmuo(D2): 4mm OAL(L): 50mm Pjovimo L(L1): 0,6 mm Medžiaga: kieto karbido Pirkėjai turi skaityti :1 Kaip produktų asortimentą srauto tūris, kartais iš sandėlio , todėl, prieš

Panašūs produktai