Nauja Reduced price! Dieną drėkinamasis serumas Padidinti

Dieną drėkinamasis serumas "White Jasmine" (50 ml)

€47.81

Nauja prekė

Modelio Numeris 6166
Prekės Pavadinimas NĖRA

Dieną drėkinamasis serumas "White Jasmine" (50 ml)

Specifikacijos Prekės Spa Ceilono prabanga tiekėjas Aprašymas

Suteikia jūsų odai geriausia priežiūra!Jaustis kaip karalienė su šis prabangus serumas dieną rūpintis veido ir kaklo.Ji aktyviai drėkina, verčia odą gaminti savo kolageną, kuris lėtina senėjimo procesus.Jūsų oda atrodo, švyti iš vidaus, tai švieži, elastinga, jauna ir graži.Pagrindiniai komponentai serumas yra tauriųjų jazminų aliejus, alyvuogių aliejus ir žaliosios arbatos ekstraktas.Produktas stimuliuoja ląstelių atsinaujinimą, turi противовоспалительные savybių, padeda išlaikyti tinkamą pH balansą odos.Naudoti serumą save kiekvieną rytą, arba kaip pagrindą dieninį kremą.

Servisas Kokybės užtikrinimo Visų prekių Tmall yra sertifikuotos pardavimui Rusijoje ir perka Y oficialių tiekėjų.Kurjerių pristatymas Mes tiekiame Co sandėlių Maskvoje per kurjerį į namus arba į Postamat.Jei jūsų adresas yra neįtraukti į pasiuntinių paslaugų aprėpties srityje, mes išsiųsti užsakymą elektroniniu paštu.Užsakymo gavimą Prieš atidarydami sklypas, dalyvaujant kurjeriui ar pašto darbuotojas, patikrinkite, ar jis nepažeistas.Prekių grąžinimo * galite grąžinti elementą be paaiškina priežastis, per 15 dienų nuo prašymo gavimo dienos.

* Ppicoxpaнeния coxpaнeния тoвapнoгo Vida ir цeлocтнocти упaкoвки, za иcключeниeм тoвapoв кaчecтвa из iš пepeчнeй, утвepждeнныx пocтaнoвлeниями пpaвитeльcтвa Nr. 55 OT 19.01.1998 ir Nr. 942 OT 10.11.2011 (T. H. Тoвapы asmens higienos ir kelyje, тpикoтaж, тpикoтaж, oc, ocand Psl.), ir тoвapoв galima индивидуaльнo-oпpеделенные cвoйcтвa.

Инфopмaция oпpoдaвцe Haимeнoвaниe UAB "adaraya"

Юpидичecкий adrec 394029, Voronežo regione, Voronežo, Leninskas Prospektas, namo Nr. 15

Pemme tiekėjas Rжим мaгaзинa: кpуглocутoчнo.

Taip pat žiūrėkite: 10:00 ar 20:00

Coнnomep зaпиcи o cozdania юpидичecкoгo lica 1183668028334

Žymos: veido išnyks grietinėlės, kremas lanbena, kremas arklių aliejus, odos pigmentas, kremas-serumas, veido pigmentas, tepalas randas, kremas veido spuogai randų, randų šalinimo kremas seni randai įstaiga, kremas dangus.

Parašyti atsiliepimą

Dieną drėkinamasis serumas

Dieną drėkinamasis serumas "White Jasmine" (50 ml)

Dieną drėkinamasis serumas White Jasmine (50 ml) Specifikacijos Prekės Spa Ceilono prabanga tiekėjas Aprašymas Suteikia jūsų odai geriausia priežiūra!Jaustis kaip karalienė su šis prabangus serumas dieną rūpintis veido ir kaklo.Ji aktyviai drėkina, verčia odą gaminti savo kolageną, kuris lėtina senėjimo procesus.Jūsų oda atrodo, švyti iš vidaus,

Panašūs produktai