Nauja Reduced price! Nano geležies milteliai Dalelių dydis 50nm - 100g Padidinti

Nano geležies milteliai Dalelių dydis 50nm - 100g

€278.19

Nauja prekė

Kilmės KN(Kilmės)
Sertifikavimo NĖRA

Nano geležies miltelių

Grynumas 99.9%

Dalelių dydis: 20nm, 40nm, 50nm,70nm,80nm, 100nm

Spalva: juoda milteliai

Pagrindinės taikymo nano geležies milteliai:

1. Aukštos kokybės magnetine medžiaga: žymiai pagerėjo juosta ir savo privalumų, tokių kaip aukštos coercivity, aukštos konkrečių soties įmagnetinimo, didelis signalo ir triukšmo santykis ir gerą atsparumą oksidacijai.

Veiklos didelės talpos diskus.

2. Magnetinis skystis: Parengimas nano magnetinis skystis, plačiai naudojamas sandarinimo smūgio absorbcija, garso reguliavimas, apšvietimas ekranas ir kitose srityse.

3. Sugeriančios medžiagos: nano-geležies, kaip aukštos kokybės slaptas medžiagos kariniams tikslams, matomos šviesos, infraraudonųjų spindulių slaptas medžiagos ir struktūrinių nematomos medžiagos ir žaliavos mobilusis telefonas spinduliuotės ekranavimo medžiagų.

4. Magnetinis magnetinė srutų: nano-geležies milteliai yra naudojami klijavimui struktūra bauda magnetinės galvutės.

5. Nano-ekskursijos agentai ir kt.

Nano geležies miltelių laikymo sąlygos

Šis produktas turi būti sandariai uždaryti ir laikomi sausoje ir vėsioje aplinkoje.Ji neturi būti veikiami oro ilgą laiką, siekiant užkirsti kelią aglomeracijos dėl drėgmės įtakos sklaidos efektyvumą ir naudojimo poveikis, ir išvengti didelių sunkumų ir susisiekti su oxidant.

Žymos: vario oksidas, automobilių milteliai, Aliuminio, anglies švarus, kaukė milteliai, aliuminio oksido milteliai, geležies milteliai, kremas nano, anglies milteliai, molio milteliai.

Parašyti atsiliepimą

Nano geležies milteliai Dalelių dydis 50nm - 100g

Nano geležies milteliai Dalelių dydis 50nm - 100g

Nano geležies miltelių Grynumas 99.9% Dalelių dydis: 20nm, 40nm, 50nm,70nm,80nm, 100nm Spalva: juoda milteliai Pagrindinės taikymo nano geležies milteliai: 1. Aukštos kokybės magnetine medžiaga: žymiai pagerėjo juosta ir savo privalumų, tokių kaip aukštos coercivity, aukštos konkrečių soties įmagnetinimo, didelis signalo ir triukšmo

Panašūs produktai