Nauja Reduced price! Aliuminio Butelio 400 ML | SONIC Padidinti

Aliuminio Butelio 400 ML | SONIC

€11.19

Nauja prekė

Tvirtas butelis pagamintas iš aliuminio, su kuriuo vaikai galės gerti patogiai ir saugiai, dėka savo antgalis ir saugos dangtelį, kuris padės išvengti atsitiktinio išsiliejimo ir išsiliejimai.Kūną puošia originalus dizainas, remiantis kai kurių pagrindiniai personažai jūsų mėgstamiausia serija, kuri leis mažyliai Namuose norite ją bet kur.

-Pagamintas iš aliuminio

-Saugos kištuku

-Talpa: 400 ml

-Oficialios licencijos

Žymos: audiniai rūbams pramonės, elektros inžinierius berniukai, suknelė paaugliams juoda atsitiktinis, suknelė stora merginos atsitiktinis, galaxy j7 priekinės kameros, cloud atlas žiūrėti online, clothings stiliaus romantiška, drabužiai vyrams, atsitiktinis žiemą, suknelė ankštų kelio.

Parašyti atsiliepimą

Aliuminio Butelio 400 ML | SONIC

Aliuminio Butelio 400 ML | SONIC

Tvirtas butelis pagamintas iš aliuminio, su kuriuo vaikai galės gerti patogiai ir saugiai, dėka savo antgalis ir saugos dangtelį, kuris padės išvengti atsitiktinio išsiliejimo ir išsiliejimai.Kūną puošia originalus dizainas, remiantis kai kurių pagrindiniai personažai jūsų mėgstamiausia serija, kuri leis mažyliai Namuose norite ją bet kur. -Pagamintas iš aliuminio -Saugos

Panašūs produktai