Nauja Reduced price! Plastikiniai Laišką Atidarytuvas Mini Aštrių Pašto Voką, Peilis Saugos Dokumentus Saugojo Cutter Blade Biuro Įranga Padidinti

Plastikiniai Laišką Atidarytuvas Mini Aštrių Pašto Voką, Peilis Saugos Dokumentus Saugojo Cutter Blade Biuro Įranga

€0.71

-29 %

€1.00

Nauja prekė

Kilmės KN(Kilmės)
Modelio Numeris Naujas

Plastikiniai Laišką Atidarytuvas Mini Aštrių Pašto Voką, Peilis Saugos Dokumentus Saugojo Cutter Blade Biuro Įranga, Namų Mokykla

Savybės:

1. Popieriaus peilis įstrižai skirsnyje, yra pagamintas iš aukštos kokybės plastiko ir nerūdijančio plieno skustuvo ašmenimis, kurie yra saugesnis, nei tradicinis plieno popieriaus atidarymo.

2. Lengvas, mažo dydžio, gali būti vykdoma ir tuo pačiu metu, įdėti į kišenę ar krepšį, puikiai tinka verslo kelionėms.

3. Pakankamai jūsų kasdienių poreikių ir dovanos kitiems.Pagrindiniai grandinės skylę dizainas gali būti fiksuoto ant raktų žiedas, kuris yra patogus patalpų arba patalpų naudojimo.

4. Mūsų laiškas atidarytuvas naudoja skustuvo ašmenimis, kurie gali greitai atidaryti pašto, pašto, pakavimas, tinka naudoti namuose ar biure, moterų, vyrų ir jaunų žmonių.

5. Apsaugokite savo rankas nuo sužeidimų ir laikykite juos patogiai ir patogiai.Voko peilis yra aštrus ir gali lengvai ir patogiai atidaryti vokai, nepažeidus raidėmis.

Specifikacija:

Spalva: Balta Juoda

Medžiaga: plastikas + nerūdijančio plieno

Dydis:4.9x74x56.5MM

Pakuotės includies:

1 x Raidė Atidarytuvas

Žymos: už skolas perimtas biuro įranga, indijos laišką atidarytuvas, centrinio biuro įranga, retro paketas atidarytuvas, Laiškas Atidarytuvas, sidabrinis paketas atidarytuvas, vykdomasis raštas atidarytuvas, puošnios laišką atidarytuvas, peilis raštinės reikmenys, kariuomenę.

Parašyti atsiliepimą

Plastikiniai Laišką Atidarytuvas Mini Aštrių Pašto Voką, Peilis Saugos Dokumentus Saugojo Cutter Blade Biuro Įranga

Plastikiniai Laišką Atidarytuvas Mini Aštrių Pašto Voką, Peilis Saugos Dokumentus Saugojo Cutter Blade Biuro Įranga

Plastikiniai Laišką Atidarytuvas Mini Aštrių Pašto Voką, Peilis Saugos Dokumentus Saugojo Cutter Blade Biuro Įranga, Namų Mokykla Savybės: 1. Popieriaus peilis įstrižai skirsnyje, yra pagamintas iš aukštos kokybės plastiko ir nerūdijančio plieno skustuvo ašmenimis, kurie yra saugesnis, nei tradicinis plieno popieriaus atidarymo. 2. Lengvas, mažo

Panašūs produktai