Nauja Reduced price! Vyrų ir moterų anti-blu-ray akiniai, Magnetinė terapija dvigubi neigiamų jonų pašalinimas Padidinti

Vyrų ir moterų anti-blu-ray akiniai, Magnetinė terapija dvigubi neigiamų jonų pašalinimas "blu-ray" akinius.

€37.37

Nauja prekė

Stilius. Visą kadrą.
Kilmės KN(Kilmės)
Produkto kategorija Kompiuterio akiniai
Prekės Pavadinimas NE-WOLAND
Modelis BP-8709
Specialios Funkcijos Anti-glare
Medžiaga Plastikinis rėmas
Specifikacijos Suaugusiųjų.
Stilius Vyrams ir moterims
Laipsnis. nieko

厂家定制男女通用抗蓝光护目镜 磁疗负离子去除蓝光眼镜

随着科学技术水平的提高,高科技的广泛应用,虽然它方便了我们的生活,但却存在着极大的辐射,危害我们的身体健康.我们的眼睛是脆弱的,带上防辐射眼镜保护眼睛的措施.什么是防辐射眼镜?防辐射眼镜是在眼镜的镜片加工过程中,加入了一些化合物物质,在镜片上贴上相关的防辐射膜层.因为电脑等的辐射是由电磁波引起的,一般来说,电磁波有一定的振幅和波长.防辐射眼镜的化合物介质和防辐射膜利用这个原理,让镜片前后表面 产生的不同波长的电磁波互相干扰来消除一些辐射.

防辐射眼镜的原理和功能简介

防辐射眼镜的原理

Anti-radiacijos apsauginiai akiniai, siekiant apsaugoti nuo akis nuo per didelės ultravioletinių spindulių ir kitų jonizuojančiosios spinduliuotės linijos.Lęšiai yra pagaminti iš specialaus stiklo, kuris atspindi arba sugeria radiacijos linijas, bet gali būti vertinamas per tam tikrą kiekį matomos šviesos.Lęšiai yra padengtas ryškus chromo, nikelio, gyvsidabrio ir sidabro spalvos metalo plėvele, kuri atspindi spinduliuotės, o mėlyna lęšiai sugeria spindulių ir geltona-žalia lęšiai sugeria tiek ultravioletinių ir infraraudonųjų spindulių šviesos. .Pavyzdžiui, bendros suvirinimo akiniai turi santykinai mažą reikalavimus dėl šviesos pralaidumas objektyvo, todėl objektyvo spalva yra daugiausia dažai; lazerio apsauginiai akiniai, kaip rodo pavadinimas, gali užkirsti kelią radiacijos lazerio akinius, todėl reikalavimai lęšiai yra labai didelis, pvz., atrankos šviesos šaltinis, slopinimas norma, šviesos reakcijos laikas, optinis tankis, perdavimo poveikio ir pan., įvairių nanometers( nm )Turime objektyvai su skirtingų bangos ilgių.

& nbsp; Radiacinės Saugos Akiniai :

1 lęšiukas yra plokščias ir neturi jokio šalutinio poveikio regėjimui.Jis yra pagamintas iš aukštųjų technologijų vakuuminė jonų implantavimas kino pasaulyje, kuris gali blokuoti elektromagnetinių bangų spinduliuotės 100%.

2 objektyvas yra anti spinduliuotės medžiagų, kurios gali sugerti žemo dažnio spinduliuotė mikrobangų krosnelė, ir pašalinti nepageidaujamus simptomus, akis, sukelia elektromagnetinių bangų spinduliuotės, pvz., galimas karščiavimas, galvos skausmas, nuovargis, sausumas ir atšiaurių.

3 skirtingų skverbtis ir absorbcijos funkcijas, skirtingų šviesos spindulius, gali atsispirti atspindys, ir blizgesį, ir vartotojas akivaizdžiai jaučiasi aiškus ir natūralus vizija po nešioti.

4 Jis ypač tinka kompiuterio darbuotojų, žiūrėti TELEVIZORIŲ, žaisti vaizdo žaidimus, ir t.t., užkirsti kelią kenksmingų šviesa kenkia akims ir apsaugoti savo viziją sveikatos amžinai.

& Identifikavimo nbsp; Radiacinės Saugos Akiniai

1. Nes paviršiaus anti-radiacijos objektyvas yra padengtas spalvotu anti-radiacijos filmas, filmas yra mėlyna, žalia, aukso ir pan.Mėlyna-žalia dangos sluoksnio priklauso bendrosios anti-radiacijos plėvelės sluoksnis, ir anti-radiacijos poveikis gali būti pasiektas pagal nacionalinės kontrolės 50% 左右,高抗黄金膜层采用的是特殊氧化银元素,根据国家检测效果能达到 90% .

2. 当场戴起来看电脑 , 看看有那些不同的感觉.例如 : 没有配戴任何防辐射眼镜看电脑 , 就感觉到显示器特别刺眼 , 略有跳动.如果配戴了防辐射眼镜后明显感觉视觉清晰,自然.

著名眼科博士说,防辐射眼镜,就是在眼镜的镜片加工过程中,在制作材料中加入化合物介质,再在镜片上贴防辐射膜层,它们从一定程度上可起到一定的滤波作用.这是因为由于电脑等的辐射是来自于电磁波,这些波是有一定波长和振幅的,化合物介质和防辐射膜就是利用了这个原理,使得镜片前后表面产生的不同波长的电磁波互相干扰,从而抵消一部分辐射.

防辐射眼镜的保养方法

1 ,眼镜的摘戴

请用双手拿住镜腿沿脸颊两侧平行方向摘戴.若用单手摘戴会破坏镜架左右平衡,及引起变形.

2 ,折叠镜框应从左边开始

大多数的镜框都是按从左镜腿开始折叠设计的,所以如果先折右镜腿,很容易造成镜框的变形.

3 ,旋转方法

如果是暂时性放置眼镜,请将眼镜的凸面朝上.若将凸面朝下摆放眼镜,会磨花镜片.

4 ,擦镜片的方式

使用清洁的专用试镜布,注意务必用手托住擦拭镜一侧的镜框边丝,轻轻拭擦该镜片.避免用力过度造成镜框或镜片的损伤.

5 ,镜片沾灰或脏东西时

Žymos: 242 klijai, blu-ray diskas, bluray įrašymo įrenginys, vamzdžių sandarinimo, blu-ray stiklo, putėsiai vamzdis, apykaklės sesuo, blu-ray burner, blu ray, blu-ray diskas.

Parašyti atsiliepimą

Vyrų ir moterų anti-blu-ray akiniai, Magnetinė terapija dvigubi neigiamų jonų pašalinimas

Vyrų ir moterų anti-blu-ray akiniai, Magnetinė terapija dvigubi neigiamų jonų pašalinimas "blu-ray" akinius.

厂家定制男女通用抗蓝光护目镜 磁疗负离子去除蓝光眼镜 随着科学技术水平的提高,高科技的广泛应用,虽然它方便了我们的生活,但却存在着极大的辐射,危害我们的身体健康.我们的眼睛是脆弱的,带上防辐射眼镜保护眼睛的措施.什么是防辐射眼镜?防辐射眼镜是在眼镜的镜片加工过程中,加入了一些化合物物质,在镜片上贴上相关的防辐射膜层.因为电脑等的辐射是由电磁波引起的,一般来说,电磁波有一定的振幅和波长.防辐射眼镜的化合物介质和防辐射膜利用这个原理,让镜片前后表面

Panašūs produktai