• Plastikiniai langai
  • Balkonų stiklinimas
  • Tarptautiniai krovinių pervežimai
  • Plastikiniai langai
  • Balkonų stiklinimas
  • Tarptautiniai krovinių pervežimai

Tinkleliai nuo uodų

Moderniausias šių dienų sprendimas, padedantis veiksmingai apsaugoti namus nuo mantimoskitusių, uodų ir kitų vabzdžių - apsauginiai tinkleliai langams ir durims. Šiuolaikiniai tinkleliai nuo vabzdžių yra komfortiški, 100 proc. efektyvūs ir beveik nepastebimi.

Tinklelius nuo vabzdžių galima nesunkiai pritaikyti įvairių tipų langams ir durims (plastikiniams, mediniams, aliuminio). Tinkleliai tvirtinami iš patalpos vidaus, todėl tai nesudaro jokių sunkumų žmonėms, gyvenantiems viršutiniuose aukštuose.

Akivaizdu, kad tinkleliai nuo vabzdžių yra ne tik veiksminga, bet ir ilgaamžė priemonė apsaugai. Tinklelis gaminamas iš atmosferos poveikiui atsparaus stiklo audinio pluošto, aplieto PVC sluoksniu. Tinklelio audinys yra itin plonas, pilkos spalvos, todėl visiškai nepastebimas ir netemdo patalpos. Tinklelio profiliai pagaminti iš aliuminio.

Ttinkleliai nuo vabzdžių puikiai atlieka ir kitas funkcijas. Jie apsaugo nuo nestipraus lietaus, taigi nereikia nerimauti dėl į kambarį patekusio vandens neapdairiai palikus pravirą langą. Patogu ir tai, kad ant apdulkėjusio stiklo nelieka nubėgusio vandens žymių. Na o gyvūnėlių mylėtojai gali būti ramūs dėl to, kad nerūpestingas kačiukas sumanęs neišeis pasivaikščioti per pravirą langą.

Mes gaminame dviejų tipų tinklelius:

  • Tinklelis – rėmelis;
  • Tinklelis - durys.

Rėminiai tinkleliai

tnu1Rėminiai tinkleliai dėl savo nesudėtingos konstrukcijos yra pigiausi. Jie montuojami prie lango su papildomu rėmeliu ir tvirtinami iš išorinės lango pusės magnetais arba specialiais laikikliais. Tokius tinklelius nuo vabzdžių nesudėtinga sumontuoti ir išmontuoti vasaros sezonui pasibaigus.

Šiuos tinklelius galima montuoti ne tik prie lango rėmo, bet ir, pvz., prie angos sienoje ar lauko terasoje. Už papildomą kainą gali būti tvirtinamas tarpinis šepetėlis, kompensuojantis nelygumus ir neleidžiantis vabzdžiams per plyšius prasiskverbti į patalpą.

Tinkleliai - durys 

tnu2Tinkleliai durys - geriausias sprendimas, norint apsaugoti dažnai varstomas duris nuo vabzdžių. Tinklelis nuo vabzdžių - durų rėmas pagamintas iš tvirto profilio sistemos, todėl jos lieka nekeičia savo formos bei išlaiko puikiai įtemptą tinklelį net ir labai dažnai varstant duris.

Šią konstrukciją galima tvirtinti net trimis būdais: ant pačios durų nišos (sienos), durų nišoje, arba prie pagrindinių durų rėmo.

Gaminant tinklelį - duris, aukštesnes nei 2000 mm, statmenai aukštesnei kraštinei galima montuoti skersinį profilį, kuris durims suteikia papildomą tvirtumą.