• Plastikiniai langai
  • Balkonų stiklinimas
  • Tarptautiniai krovinių pervežimai
  • Plastikiniai langai
  • Balkonų stiklinimas
  • Tarptautiniai krovinių pervežimai

Apie mus

UAB "Dumino" - perspektyvi, jauna, lietuviško kapitalo įmonė, savo veiklą pradėjusi 2008 metais. Per trumpą laiko tarpą mes jau  spėjome įgyvendinti ne vieną projektą. UAB „Dumino“ – tai kokybės ženklas, kiekvienam mūsų klientui reiškiantis optimalų kainos ir kokybės santykį. Mes nuo pat savo veiklos pradžios siekiame kuo geriau patenkinti savo klientų poreikius. Kvalifikuoti įmonės bei mūsų partnerių specialistai teikia visas mūsų tiekiamų gaminių įrengimo, montavimo bei aptarnavimo paslaugas, pradedant projektavimo darbais ir baigiant gaminių garantine bei pogarantine priežiūra.

Siekiant išplėsti paslaugų spektrą ir aptarnauti vis didėjančius krovinių srautus, bei klientų poreikius 2010 metais buvo įkurtas transporto padalinys. UAB „Dumino“ siekia ilgalaikio, atsakomybe ir verslo etiketu grįsto bendradarbiavimo su klientais bei partneriais. UAB „Dumino“ specializuojasi: tarptautiniais gabenimais kelių transportu. Dabar UAB „Dumino“ priklauso vilkikai, atitinkantys Euro 5 reikalavimus, su tentinėmis užuolaidinėmis puspriekabėmis. Bendrovės vairuotojai-ekspeditoriai yra patyrę specialistai, jau daugelį metų dirbantys tarptautinėje krovinių gabenimo rinkoje. UAB „Dumino" apsidraudusi vežėjų automobiliais civilinės atsakomybės (CMR) draudimu.

Didelio entuziazmo, darbštumo ir profesionalumo dėka, mūsų bendrovė kiekvienais metais auga, gausėja transporto priemonių parkas, bei sparčiai didėja darbuotojų kolektyvas.